Uniwersalny rower damski Luna

Uniwersalny rower damski Luna to świetny wybór zarówno dla dorosłych (o wzroście 150-170 cm) jak i nastolatek czy dziewczynek komunijnych.
Rower Luna uniwersalny

Konstrukcja roweru Luna opiera się na standardowych kołach 26-calowych i średniej wielkości ramie 18-calowej, dzięki czemu na rowerze może jechać zarówno dziewczynka komunijna, jak i dorosła kobieta. Na rowerze przyjmuje się wypośrodkowaną pozycję turystyczną, która jest wygodna na dłuższe i krótsze wycieczki.

Bogaty wybór wersji kolorystycznych umożliwia dobranie roweru do gustu każdej rowerzystki. Rower nadaje się zarówno do jazdy po ulicach i chodnikach, jak i na utwardzoną drogę leśną czy polną.

Rower Luna jest wyposażony we wszystkie przydatne elementy: przerzutki, komplet błotników, bagażnik, oświetlenie przednie i tylne. Jako gratis do każdego roweru dołączona jest podpórka do wygodnego stawiania roweru, gumy podtrzymujące bagaż na bagażniku, osłona przerzutki chroniąca tą część przed przypadkowym uszkodzeniem oraz dzwonek.

rower Luna kolor biały

rower Luna kolor morski rower Luna kolor kremowy rower Luna kolor różowo-biały rower Luna kolor czerwono-srebrny

1 thought on “Uniwersalny rower damski Luna

  1. Jestem bardzo zadowolona z zakupu rowera Luna. Rower spełnił moje oczekiwania .Polecam ten sklep i dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *