Rower Rayon Adventure super!!!Cena normalna .Wlasciciel odpowiednio doradzi -nie naciąga-normalność. Poprosilem o transport -bez problemu szef dostarczył rower prędzej, niż się spodziewałem (bez opłaty) Mają ludzie pasje. Ogromnie polecam !!!

„Dzien dobry dziś kurier dostarczył mi rower. Musze napisać że jestem zadowolony bo dostarczono mi go dokładnie tak jak zamówiłem na czas i dokładnie taki rower jaki chciałem. Jestem z Państwa firmy zadowolony i napewno polece go znajomym”

„Chciałam Panią poinformować, że rower Luna 26 dotarł do mnie wczoraj wieczorkiem. Jestem zadowolona z dokonanego zakupu, ponieważ wszystko było zgodne z zamówieniem, jak również rowerek spełnia moje oczekiwania, Zapewne w najbliższym czasie dokonam u państwa kolejnego zakupu.”

„Dziękuję za przysłanie bardzo ładnego roweru.Rower w 100% dotarł do mnie.Jeszcze raz dziękuję za miłą obsługę”

„Witam, rowerki dotarły w czwartek przed południem. Oddałam je do serwisu w celu ich złożenia wiec mam je w domu od piątku i jestem naprawdę zachwycona Nie tylko nimi ale też Państwa podejściem do mnie jako klienta. W dzisiejszych czsach taka dbałość o kupującego i rzetelna informacja to nieczęste zjawisko. Bardzo dziękuję i każdemu ze znajomych chcących kupić rower będę gorąco polecała Państwa sklep. Bardzo dziękuję,pozdrawiam i oczywiście wystawię bardzo pozytywny kometarz na Allegro.”