Rowery trekkingowe damskie i męskie na wycieczkę rowerową

Rowery trekkingowe turystyczneRowery trekkingowe, czyli innymi słowy turystyczne, to świetny wybór dla osób szukających roweru o uniwersalnym zastosowaniu, idealne na wycieczkę rowerową.

Dużą popularnością wśród rowerzystów cieszą się rowery trekkingowe Rayon VIP. To rowery wyposażone w koła 28 calowe, gwarantujące wysoką jakość wykonania i komfort. Rama roweru zbudowana jest z aluminium, które daje połączenie lekkości oraz wytrzymałości.

Rower trekkingowy damski Rayon VIP

Amortyzowany przedni widelec oraz sztyca podsiodłowa ograniczają odczuwalność drgań w trakcie jazdy po nierównościach. Położenie kierownicy można ustawić wedle własnych preferencji dzięki regulowanemu aluminiowemu wspornikowi.

Renomowany osprzęt Shimano, na który składają się przednia i tylna przerzutka wraz z wolnobiegiem pozwala na wybór 21 przełożeń. Klamkomanetki Shimano STEF są bardzo wygodne w użytkowaniu i umożliwiają jednoczesną zmianę biegu z zachowaniem kontroli nad dźwigniami hamulcowymi.

Rower trekkingowy męski Rayon VIP

Wzmacniane aluminiowe obręcze kół są bardziej odporne na scentrowanie. Solidny aluminiowy bagażnik pozwala na montaż sakw, idealnie nadaje się też do umieszczenia na nim fotelika dziecięcego. Kompletne oświetlenie bateryjne wraz z odblaskami na kołach spełnia wymogi przepisów o ruchu drogowym.

Do roweru dołączone są gratisy w postaci podpórki regulowanej, dzwonka oraz gum na bagażnik. Polecamy również praktyczne koszyki na klik pasujące do roweru oraz zapięcia rowerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *