Rower na komunię dla dziewczynki – Rayon Carina

rower na komunię dla dziewczynkiJeśli szukasz roweru na komunię dla dziewczynki, która jest drobna i nie wprawiona w jeździe wybierz model Rayon Carina na kołach 24 calowych.

Wybierając rower na prezent komunijny często stajemy przed dylematem – wybrać rower na dużych kołach 26 calowych czy na mniejszym kołach 24 calowych? Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wzrost i posturę dziecka.

  • Jeśli dziewczynka jest wyższa niż rówieśnicy lub też średniego wzrostu, ale dobrze radzi sobie z jazdą na rowerze, można pozwolić sobie na zakup roweru z kołami 26″, który posłuży jej przez dłuższy czas (taki modelem jest np. rower Rayon Luna).
  • Jeśli natomiast dziewczynka jest niższa lub też dopiero zaczyna naukę jazdy na rowerze to nie ma sensu kupować jej większego roweru, gdyż nie będzie potrafiła na nim jeździć. Dla takich właśnie dzieci polecamy rower komunijny dla dziewczynki Rayon Carina.

Rower Carina ma koła w rozmiarze 24 cale i niższą 14-calową ramę, odpowiednie dla dziewczynki w wieku 7-11 lat. Posiada 18 biegów, komplet błotników, bagażnik oraz oświetlenie, a piękne kwiatki na ramie i dziewczęca kolorystyka dodają mu uroku.

rower na komunię dla dziewczynki Rayon Carina 24 różowy

rower na komunię dla dziewczynki Rayon Carina 24 fioletowy

rower na komunię dla dziewczynki Rayon Carina 24 biały

Jeśli nadal nie wiesz, jaki rower wybrać na komunię dla dziewczynki skorzystaj z naszego poradnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *