Rower na komunię dla chłopca – Rayon Journey

rower Rayon JourneyJeśli szukasz roweru na komunię dla chłopca, który dopiero zaczyna zdobywać doświadczenie w jeździe wybierz model Rayon Journey na kołach 24 calowych.

Wybierając prezent na komunię dla chłopca zastanawiamy się, czy wybrać rower na dużych kołach 26 calowych czy na mniejszym kołach 24 calowych? Odpowiedź na to pytanie zależyod kilku czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wzrost i posturę dziecka.

  • Jeśli chłopiec jest wyższy od rówieśników lub średniego wzrostu, ale dobrze jeździ na rowerze, polecamy zakup roweru z kołami 26″, który posłuży dziecku dłuższy czas (takie modele to np. rower Limber MX lub Rayon Dynamic).
  • Jeśli chłopiec jest niższy lub dopiero rozpoczyna naukę jazdy na rowerze to nie ma sensu kupować roweru, który będzie mu przez jakiś czas za duży. Dla takich właśnie dzieci polecamy rower komunijny dla chłopca Rayon Journey.

Rower Journey ma koła w rozmiarze 24 cale i niższą 15-calową ramę, odpowiednią dla chłopca w wieku 8-12 lat. Posiada 18 biegów, ma dwa amortyzatory (w przednim widelcu i pod ramą), a gratis dołączamy do niego komplet błotników.

rower na komunię dla chłopca Rayon Journey

rower na komunię dla chłopca Rayon Journey

rower na komunię dla chłopca Rayon Journey

Modne kolory i różne wersje osprzętu sprawiają, że każdy może wybrać wymarzony rower dla dziecka na komunię. Aby zobaczyć więcej zdjęć roweru na komunię Rayon Journey przejdź do naszego sklepu.

3 thoughts on “Rower na komunię dla chłopca – Rayon Journey

  1. Fajne rowerki, ja bym jednak wybrał mode 26 calowy. Wiem, że na początku może to wyglądać troche pokracznie, ale za to potem dzieciak będzie śmigał jak dorosły 🙂

  2. Pytanie po co wybierać większy rower?? Po to żeby na dłużej starczył? Bezsens. Buty też kupujemy o 2 rozmiary większe żeby na dłużej starczyły?
    Za dwa lata wyrośnie kupi się nowy i tyle.

    1. Oczywiście, wybieranie roweru dopasowanego do aktualnego wzrostu dziecka to najbardziej optymalne rozwiązanie. Często jednak sytuacja materialna nie pozwala na kupowanie roweru co 2 lata, wtedy warto wybrać model, który pozwoli na jak najdłuższe korzystanie z roweru. Taki będzie np. rower z kołami 26 cali i niższą ramą, przy maksymalnie opuszczonym siodełku pojeździ na nim dziecko komunijne, przy maksymalnie podniesionym siodełku i kierownicy pojeździ nastolatek. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *