Zgrana para – rower damski i rower męski

zgrana para - rower damski i rower męskiWiele par poszukuje dopasowanych do siebie rowerów, na których będą mogli wspólnie spędzać czas. Prezentujemy najpopularniejsze rowerowe duety, czyli jaki rower damski i jaki rower męski wybrać dla pary. Najczęściej pary chcące razem korzystać z uroków jazdy na rowerze wybierają rowery trekkingowe, które są najbardziej uniwersalne w użytkowaniu.

Dla osób chcących zaopatrzyć się w porządny, a przy tym niedrogi rower proponujemy rowery trekkingowe Rayon na kołach 28. Dopasowane wersje kolorystyczne w kilku wariantach dla kobiet i mężczyzn doskonale się prezentują, a przy tym posiadają wszystko, co wygodny rower trekkingowy posiadać powinien.

rowery trekkingowe damski i męski Rayon

rower trekkingowy damski i męski Rayon

tanie rowery trekkingowe

Kolejna propozycja rowerów dla par to rowery trekkingowe damski i męski Rayon VIP. Ramy rowerów wykonano z aluminium, amortyzowany widelec przedni zapewnia komfort na wybojach, a markowy osprzęt Shimano to gwarancja bezpieczeństwa.

Rower trekkingowy damski aluminiowy VIP

Rower trekkingowy męski aluminiowy VIP

Rowery trekkingowe damskie i męskie będą znakomicie służyły do jazdy po mieście, na krótkie wypady turystyczne po lasach lub na dłuższych trasach po drodze utwardzonej. Ich budowa zapewnia wygodną pozycję podczas jazdy, a wyposażenie (duża liczba biegów, błotniki i bagażnik itp.) jest bardzo praktyczne.

Rower damski i rower męski to także świetny pomysł na niebanalny prezent dla nowożeńców!  Polecamy rekreację na rowerze we dwójkę – radość z jazdy i radość ze spędzonego wspólnie czasu jest podwójna.

1 thought on “Zgrana para – rower damski i rower męski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *