Rower aluminiowy MTB Limber Tiesso 26″

Rower mtb Limber TiessoAluminiowy rower mtb Limber Tiesso jest oparty na kołach 26 calowych. Jego podstawową zaletą jest wysoka jakość wykonania i wysokiej klasy osprzęt za niewielką cenę! Dla osób jeżdżących odważniej niż rekreacyjnie to warta uwagi propozycja.

rower Limber Tiesso hamulce hydrauliczne

Hydroformowana rama w matowym wykończeniu wykonana jest z wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium 6061. Przy tym modelu zastosowano 27 biegów oraz przerzutki Shimano (przednia to Alivio, a tylna Deore). Rower wyposażony jest w tarczowe hamulce hydrauliczne Tectro Draco, które zapewniają niezawodne hamowanie w każdych warunkach.

rower Limber Tiesso hamulce hydrauliczne

Korba Shimano Alivio i suport z systemem octalink zwiększają żywotność napędu roweru. Przedni widelec amortyzowany XCM o skoku 100mm ma bardzo wygodną w użytku blokadę skoku znajdującą się na kierownicy.

Rower Limber Tiesso hamulce hydrauliczne

Za ogumienie w rozmiarze 26 x 2.10″ jest odpowiedzialna renomowana marka Kenda. Dwa rozmiary ramy (19″ i 21″) pozwalają na dopasowanie roweru dla osób o różnym wzroście.

Rower Limber Tiesso i inne modele rowerów w promocyjnych cenach znajdziesz w internetowym sklepie rowerowym MEGASPORTING.

1 thought on “Rower aluminiowy MTB Limber Tiesso 26″

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *