Przygotowania do otwarcia sezonu

Witaj w nowym sezonie rowerowym! Wiosna zbliża się wielkimi krokami a my, odbierając nowe dostawy rowerów z KOLEKCJI 2012 przygotowujemy się do zapewnienia Tobie jak największego wyboru. Wśród nowych modeli typujemy tegoroczny hit – rowery w kolorze BIAŁYM.

Producenci rowerów już dawno postanowili odejść od PRL-owskich stonowanych kolorów i typowo użytkowego designu jednośladów. Zaniknęła także tendencja z końcówki lat 90-tych ubiegłego wieku, czyli maksymalnie jaskrawe ramy, dodatkowo zaopatrzone w ciapki lub geometryczne wzory.

Od początku nowego tysiąclecia obserwuje się powrót do klasycznych modeli rowerów i ich kolorów. Jednak dopiero w zeszłym sezonie rowerowym pojawiły się ramy całkowicie białe. W tym roku ten trend się rozwija, rowery z białymi ramami będą królować na ścieżkach rowerowych zarówno wśród górali, trekingów, jak i rowerów miejskich.

Oczywiście cały czas w modzie pozostają rowery jednobarwne czy też ozdobione połączeniem dwóch-trzech kolorów. Wybór jest duży, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy!

2 thoughts on “Przygotowania do otwarcia sezonu

  1. Czy białe modele rowerów różnią się tylko kolorem czy są jeszcze jakieś dodatkowe ulepszenia?

    1. Katarzyno, wszystko zależy od modelu. Na przykład Rayon Luna z kolekcji 2012 oprócz kolorystyki i grafiki różni się tym, że zamontowano przy rowerze wkład suportu kompaktowy na łożyskach maszynowych, co w praktyce oznacza, że cały obrót (czyli część roweru, która poprzez pedałowanie obraca się i napędza rower) bardziej płynnie pracuje. Natomiast rowerki z białymi ramami takiej jak Cascade 26 czy Discovery 24 to tegoroczne nowości. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w naszym sklepie internetowym http://www.megasporting.pl
      Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania dotyczące roweru, który Tobie się spodoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *