Przygotowania do otwarcia sezonu

Witaj w nowym sezonie rowerowym! Wiosna zbliża się wielkimi krokami a my, odbierając nowe dostawy rowerów z KOLEKCJI 2012 przygotowujemy się do zapewnienia Tobie jak największego wyboru. Wśród nowych modeli typujemy tegoroczny hit – rowery w kolorze BIAŁYM.

Producenci rowerów już dawno postanowili odejść od PRL-owskich stonowanych kolorów i typowo użytkowego designu jednośladów. Zaniknęła także tendencja z końcówki lat 90-tych ubiegłego wieku, czyli maksymalnie jaskrawe ramy, dodatkowo zaopatrzone w ciapki lub geometryczne wzory.

Od początku nowego tysiąclecia obserwuje się powrót do klasycznych modeli rowerów i ich kolorów. Jednak dopiero w zeszłym sezonie rowerowym pojawiły się ramy całkowicie białe. W tym roku ten trend się rozwija, rowery z białymi ramami będą królować na ścieżkach rowerowych zarówno wśród górali, trekingów, jak i rowerów miejskich.

Oczywiście cały czas w modzie pozostają rowery jednobarwne czy też ozdobione połączeniem dwóch-trzech kolorów. Wybór jest duży, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy!

2 thoughts on “Przygotowania do otwarcia sezonu

    1. Katarzyno, wszystko zależy od modelu. Na przykład Rayon Luna z kolekcji 2012 oprócz kolorystyki i grafiki różni się tym, że zamontowano przy rowerze wkład suportu kompaktowy na łożyskach maszynowych, co w praktyce oznacza, że cały obrót (czyli część roweru, która poprzez pedałowanie obraca się i napędza rower) bardziej płynnie pracuje. Natomiast rowerki z białymi ramami takiej jak Cascade 26 czy Discovery 24 to tegoroczne nowości. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w naszym sklepie internetowym http://www.megasporting.pl
      Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania dotyczące roweru, który Tobie się spodoba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *