Polskie rowery trekkingowe Majdller Master

rowery trekkingowe Majdller MasterRowery trekkingowe Majdller Master to komfortowe rowery wysokiej jakości dla Pań i Panów pochodzące z fabryki polskiego producenta z Wielunia. Duże, wygodne i lekkie rowery turystyczne świetnie sprawdzą się na każdej wycieczce rowerowej.

 

Rowery z serii Master skonstruowane są w oparciu o aluminiową lekką ramą i duże koła 28-calowe, dzięki którym szybko pokonuje się drogę. Przedni amortyzowany widelec Suntour niweluje drgania podczas jazdy po nierównościach. Rowery Mejdller wyposażone się w intensywnie świecące lampy przednią i tylną LED na baterie.

rower Majdller Master specyfikacja

 

Rowery Majdller Master mają wygodne miękkie siodełka, a kierownica dzięki regulowanemu wspornikowi pozwala na ustawienie jej indywidualnie do potrzeb rowerzysty.

Polskie rowery trekkingowe

 

Ten model roweru ma zamontowane przerzutki Shimano Tourney, dzięki którym możemy używać 21 przełożeń. Biegi zmienia się klamkomanetkami Shimano Stef-51, które są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Ergonomiczne chwyty kierownicy pozwalają na komfortowe trzymanie kierownicy przez długi czas.

rower turystyczny majdller master

 

Wersja damska Majdller Master dostępna jest w uniwersalnym, klasycznym i ponadczasowym kolorze białym. Rower Majdller Master męski występuje w dwóch typowo męskich kolorach: czarny i grafitowy.

Rower trekkingowy damski Majdller MasterRower trekkingowy męski Majdller Master

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *