O nas

Kilka słów o mnie… czyli rowerem przez życie

Witaj, mam na imię Patrycja i wraz z ekipą wspaniałych ludzi prowadzę sklep rowerowy MEGASPORTING.

Co skłoniło mnie, żeby związać się zawodowo z rowerami? Od dziecka spędzałam długie godziny w rodzinnym sklepie rowerowym, biegając pomiędzy najnowszymi modelami rowerów górskich i poczciwymi składakami.

Natomiast moje zainteresowania od zawsze kręciły się wokół zdrowego stylu życia, co zaowocowało uzyskaniem tytułu magistra promocji zdrowia. Postanowiłam połączyć obie bliskie mi dziedziny i stworzyć sklep rowerowy, w którym całe rodziny mogłyby zaopatrzyć się w rowery i spędzać na nich miło czas. Nie przekonuje mnie na okrągło włączony telewizor i gry komputerowe wciągające na długie godziny. Uważam, że zarówno dzieci, jak i dorośli powinni aktywnie spędzać wolny czas, a jazda na rowerze to idealne połączenie wysiłku i przyjemności.

Wygodny rower, wokół drzewa, ćwierkanie ptaków i wiatr we włosach – tak właśnie wyobrażam sobie idealny dzień. Lubię rekreacyjną jazdę w weekendowe popołudnia, a jak tylko aura na to pozwala dosiadam moje dwa kółka i jadę do pracy, na zakupy, do biblioteki.

Chciałabym, że ten blog rowerowy był miejscem, gdzie będzie łatwo można uzyskać fachowe porady odnośnie rowerów bez wydumanego specjalistycznego słownictwa, poznać ciekawe informacje dotyczące dwóch kółek i nie tylko, a także podzielić się opiniami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników
Patrycja Czarnecka-Zając

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *