Jak bez stresu kupić rower na komunię?

Rower na komunię

 

Niezmiennie od wielu lat najpopularniejszymi prezentami są rowery komunijne

 

Kupując dziecku rower na komunię chcemy mieć pewność, że rower zostanie odpowiednio dobrany, a następnie dostarczony bezpiecznie i na czas. Okres komunijny to bardzo gorący okres w sklepach rowerowych, nie trudno o sytuacje problematyczne, których każdy z nas woli unikać.

 

Na co zwrócić uwagę, żeby bezproblemowo zakupić rower na komunię?

 

  • Staraj się wybierać sklepy sprawdzone, istniejące już na rynku dłuższy czas, z przewagą dobrych opinii w internecie.

 

  • Upewnij się, że dany sprzedawca posiada towar, który prezentuje w internecie. Nie wszyscy rzetelnie informują o aktualnych stanach magazynowych. Często zdarza się, że oferta może być nieaktualna, lub że interesujący nas kolor roweru został już wyprzedany. Napisz maila lub zadzwoń i upewnij się, że wybrany przez Ciebie rower jest dostępny od ręki.

 

  • Jeśli nie jesteś pewien, czy dany rower nadaje się jako prezent komunijny zapytaj o radę sprzedawcę. Doświadczony sprzedawca podpowie czy wybrany rower będzie pasował, jeśli nie to doradzi inny model.

 

  • Zakupu dokonaj najpóźniej 2 tygodnie przed terminem uroczystości. W razie wystąpienia jakichkolwiek nieprzewidzianych trudności będzie czas na ich rozwiązanie.

 

  • Kupując przez internet upewnij się, że zamówienie w sklepie internetowym zostało złożone prawidłowo. Czasami zawiedzie system, czasem przez nie uwagę nie dokończysz zamówienia i sprzedawca go nie otrzyma. Sprawdź, czy w zamówieniu zostały prawidłowo podane wszystkie dane teleadresowe, forma płatności oraz wybrany model roweru. Zawsze podawaj aktualny numer telefonu, aby można się było skontaktować w razie pytań.

 

  • Uzyskaj od sprzedawcy numer listu przewozowego przesyłki, w której zakupiony przedmiot zostanie dostarczony. Większość sklepów standardowo informuje o numerze odbiorcę paczki, aby można było obserwować przesyłkę, zmienić jej datę czy miejsce dostawy lub też umówić się na ponowne doręczenie.

 

Stosując się do powyższych zasad na pewno unikniesz niepotrzebnych nerwów oraz nieporozumień. Rowery komunijne sprzedajemy od wielu lat, powyższe rady wynikają z naszego doświadczenia oraz sugestii otrzymywanych od dotychczasowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *