Aluminiowy rower damski LX MEGA PROMOCJA!


Aluminiowy rower damski LXAluminiowy rower damski LX to doskonały rower o uniwersalnym zastosowaniu, w promocyjnej cenie 899 zł!!!

Rower LX na dużych kołach 28 cali świetnie nadaje się na krótkie i dłuższe wycieczki rowerowe. Posiada lekką, aluminiową ramę oraz amortyzowany widelec, który niweluje drgania na nierównym terenie. Przy rowerze zamontowano 3 biegi w piaście (wysokiej klasy osprzęt Shimano Nexus), które ułatwią jazdę na wzniesieniach.

Aluminiowy rower miejski

Lekko pracujący obrót oraz osłona na łańcuch zapewniają bezproblemowe kręcenie
kilometrów. Na rowerze LX jedzie się w pozycji wyprostowanej dzięki odpowiednio wyprofilowanej ramie i szerokiej kierownicy. Wygodne żelowe siodełko i pasujące do niego chwyty kierownicy dodatkowo ozdabiają rower.

Rower damski LX

Tani rower aluminiowy

Przy modelu LX zamontowano oświetlenie przednie i tylna LED na baterie, mocny bagażnik, komplet błotników oraz komplet odblasków. Gratis dokładamy regulowaną podpórkę (stopkę)!

Aluminiowy rower damskiAluminiowy rower miejski LX występuje w różnych wersjach kolorystycznych, do wyboru są rowery w kolorze białym, kremowym, czerwonym, czarnym, orzechowym, morskim i miętowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *