Aluminiowe rowery trekkingowe VIP damskie i męskie

TANIE I DOBRE ROWERY TREKKINGOWE VIPInteresują Cię tanie i dobre aluminiowe rowery trekkingowe? Przedstawiamy wysokiej jakości rowery damskie i męskie VIP na kołach 28 calowych. Nowoczesny designe, bogate wyposażenie i piękne kolory to atuty tych rowerów, warto im się przyjrzeć z bliska!

Rower trekkingowy Vip damski biały Rower trekkingowy Vip damski czarny Rower trekkingowy Vip damski cappucino

Rowery trekkingowe damskie VIP

Rower trekkingowy Vip męski srebrny Rower trekkingowy Vip męski czarny Rower trekkingowy Vip męski grafitowy

Rowery trekkingowe męskie

Rowery turystyczne VIP opierają się na lekkich, ale wytrzymałych komponentach. Podstawę stanowi aluminiowa rama osadzona na dużych 28 calowych kołach. Amortyzowany widelec przedni przejmuje drgania, co znacznie ułatwia jazdę po nierównościach.

Rowery trekkingowe VIP amortyzowany widelec

Dużym plusem jest profilowana kierownica, którą osadzono na regulowanym wsporniku. Dzięki temu każdy rowerzysta może ustawić kierownicę na pod odpowiednim kątem i na takiej wysokości, aby jechać w wygodnej pozycji.

Rowery trekkingowe VIP kierownica

Rowery trekkingowe VIP klamkomanetki

Wygodne w obsłudze klamkomanetki Shimano pozwalają lekko zmieniać biegi, a jest ich aż 21. Przerzutki Shimano Tourney i wolnobieg Shimano pracują płynnie, a aluminiowy mechanizm korbowy jest wytrzymały, ale lekki. Szczególną uwagę należy zwrócić na zintegrowany suport, dzięki któremu pedałuje się lekko i przyjemnie.

Rowery trekkingowe VIP aluminiowy mechanizm korbowy

Rowery VIP są w pełni wyposażone w oświetlenie (lampka przednia i tylna oraz komplet odblasków), mają błotniki i bagażnik, na którym bez problemu można zamontować fotelik dla dziecka.

Rowery trekkingowe VIP bagażnik

Przy rowerze damskim rama ma 17,5 cali, co jest najbardziej uniwersalną wielkością – rower będzie dobry dla osób o wzroście około 160 cm-175 cm. W modelu męskim występują dwie wysokości ramy: 19,5 cali (dla osób o wzroście średnim) oraz 21,5 cali (dla osób o wysokim wzroście). Szczegółowo opisaliśmy wymiary każdego z rowerów, tak żeby łatwo było sprawdzić, czy będzie on odpowiedni.

wymiary rower trekkingowy damski vip

Rowery trekkingowe VIP męskie wymiary

Wybierając rowery trekkingowe VIP zyskujesz wygodne i trwałe rowery na lata!

2 thoughts on “Aluminiowe rowery trekkingowe VIP damskie i męskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *